O nas

Tim-Parkiet to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, która swoją działalność rozpoczęła w 1984 r. świadcząc  usługi, a w 1998 r. przekształciła się w firmę handlowo-usługową.

Drewno jest materiałem, który nigdy się nie starzeje. Specjalizujemy się w aranżacji drewna we wnętrzu. Pomożemy dobrać gatunek drewna i rodzaj podłogi do każdego wnętrza. Wszystkie elementy, jak listwy, drzwi, schody i balustrady powinny być starannie do siebie dobrane.

Estetyczne możliwości drewna są ogromne, a my możemy je dla Państwa wykorzystać grając jego barwą, usłojeniem czy wykończeniem.

Przez wiele lat swojej działalności wykonywaliśmy usługi zarówno w mieszkaniach prywatnych, jaki restauracjach, salonach, teatrach, szkołach, halach sportowych. Jesteśmy w stanie dopasować gatunek drewna i rodzaj podłogi do każdego wnętrza oraz dobrać odpowiedni sposób jego zabezpieczenia.

Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz wiedzę nabytą w czasie wielu szkoleń w kraju i zagranicą. Usługi wykonujemy stosując nowoczesne technologie oraz materiały renomowanych producentów z jednoczesną dbałością o bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy!